ZDJCIA_SIERAKW_025-2Kilkunastoosobowa delegacja naszego Stowarzyszenia  wzięła udział w sobotę, 28 stycznia w Biesiadzie Rybackiej, zorganizowanej z inicjatywy Lokalnej Grupy Rybackiej Obra-Warta w Sierakowie. Oprócz przedstawicieli LGR „7 Ryb” zaproszono przedstawicieli Nadnoteckiej Grupy Rybackiej. Wspólna zabawa odbyła się w ramach realizacji umowy o współpracy, którą wymienione trzy grupy podpisały w ubiegłym roku.

Czytaj więcej...

ZDJCIA_625-1W ramach realizacji współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej naszego Stowarzyszenia grupa 14 osób, przedstawicieli Gmin członkowskich wzięła udział w wyjeździe do Berlina na 77 Międzynarodowe Targi Gospodarki Żywnościowej, Rolnictwa i Ogrodnictwa, znane bardziej pod nazwą Grüne Woche. Wyjazd miał miejsce w dniach 23-25 stycznia.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo
Zapraszamy Państwa do udziału w Biesiadzie Rybackiej.

LGR Obra-Warta zaprasza członków Lokalnej Grupy Rybackiej 7Ryb do udziału w Biesiadzie Rybackiej, która odbędzie się 28 stycznia 2012 na terenie gminy Sieraków. Członkowie 7 Ryb zostali zaproszeni na Biesiadę w ramach realizowania umowy o współpracy, którą w 2011 roku podpisały 3 grupy: Nadnotecka Grupa Rybacka, 7 Ryb i Lokalna Grupa Rybacka Obra-Warta.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo
Zapraszamy Państwa do udziału w wyjeździe na Targi Rybne w Bremen w Niemczech.

W ramach współpracy z Nadnotecką Grupą Rybacką planowany jest udział członków LGR 7Ryb  w Międzynarodowych Targach Rybnych w Bremen. Są to największe w Niemczech targi branży rybnej, gdzie wystawcy prezentują swoje produkty rybne, wyposażenie punktów sprzedaży, technologie przetwórcze, maszyny i urządzenia przetwórcze.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo
Zapraszamy Państwa do udziału w wyjeździe na targi turystyczne ITB w Berlinie.

Wyjazd orgaznizowany jest we współpracy z Nadnotecką Grupą Rybacką oraz Pojezierze Dobiegniewskie. Targi stanowią jedne z największych targów turystycznych na świecie skupiające wystawców ze 180 krajów, towarzyszy jej też branżowy kongres. 

Czytaj więcej...

DSCN2633W ramach umowy  „Wsparcie na rzecz współpracy międzyregionalnej i międzynarodowej” na zaproszenie Nadnoteckiej Grupy Rybackiej, Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb”  miała zaszczyt uczestniczyć w wyjeździe w okolice Bielska-Białej, na teren działania Lokalnej Grupy Rybackiej „Bielska Kraina”.

Czytaj więcej...

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Gmina Wągrowiec
Gmina Skoki
Gmina Oborniki
Gmina Rogoźno
Gmina Margonin
Gmina Szamocin
Gmina Wyrzysk
Gmina Gołańcz
Gmina Kiszkowo

Biuro Stowarzyszenia

Stowarzyszenie 
Lokalna Grupa Rybacka 7 RYB

ul. Kolejowa 24

62-100 Wągrowiec
Godziny pracy Biura 
od pon. do pt. 7.30-15.30
tel. 67 254 74 41
tel. kom. 506 256 186

m@il: stowarzyszenie7ryb(at)wp.pl

Nr konta bankowego Stowarzyszenia:
26 1240 3725 1111 0010 3175 2151
PEKAO SA I Oddział w Wągrowcu,
ul. Kościuszki 16
62-100 Wągrowiec