Kaszuby_49-001Lokalna Grupa Rybacka 7 Ryb w ramach współpracy międzyregionalnej była organizatorem trzydniowego wyjazdu, którego celem był udział w Święcie Pstrąga w Wojtalu w Gminie Czerska na Kaszubach. Zaproszenie do udziału w wyjeździe przyjęły: Nadnotecka Grupa Rybacka oraz Lokalna Grupa Rybacka Obra-Warta.

Czytaj więcej...

Suwalszczyzna_-_Litwa_1W związku z zawarciem umowy o współpracy 17 maja w Pile pomiędzy Lokalną Grupa Rybacka „7 Ryb”, Nadnotecką Grupą Rybacką oraz Lokalną Grupą Rybacką Obra- Warta, w dniach 17-20.05.2012 LGR „7 Ryb” zorganizowała Czterodniowy wyjazd szkoleniowy dla osób związanych z funkcjonowaniem LGR (LGR „7 Ryb”, NGR oraz LGR Obra – Warta).

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjeździe na „Święto Pstrąga” do miejscowości Wojtal w Gminie Czersk w dniach od 07-09.07.2012r.

Wyjazd organizowany będzie we współpracy z Nadnotecka Grupą Rybacką oraz Grupą Rybacką Obra-Warta  jak również Lokalną Grupą Rybacką Mòrénka.

Jest to cykliczna impreza mająca na celu promocję przetworów rybnych, dań z ryb oraz całego środowiska wodno-rybnego. Obecność na tej imprezie pozwoli dostrzec wartość produktów rybactwa w codziennym życiu oraz na wymianę wzajemnych doświadczeń.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo
Z przykrością informujemy, że wyjazd do miejscowości  Vodňany w Czechach organizowany przez Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka Obra – Warta w dniach 12-14.05 został odwołany z przyczyn niezależnych od LGR „7Ryb”.
Serdecznie przepraszamy w imieniu organizatorów. 

W ramach umowy o współpracy członkowie naszego Stowarzyszenia wraz z członkami Nadnoteckiej Grupy Rybackiej wzięli udział w dwudniowym wyjeździe do Berlina.

ITB_BerlinGłównym punktem programu wyjazdu był udział w organizowanych już od 1966 roku Targach Berlińskich ITB, które są największą, najważniejszą i najbardziej prestiżową imprezą turystyczną na świecie. Są one przeznaczone dla specjalistów i praktyków branży turystycznej. Uczestnictwo w nich umożliwia bieżące śledzenie aktualnych tendencji oraz stwarza możliwość zapoznania się z wynikami badań naukowych ważnych zarówno dla administracji rządowych, jak i władz regionalnych i samych przedsiębiorców. W czasie trwania targów mają miejsce liczne seminaria i kongresy organizowane m.in. przez Światową Organizacje Turystyczną.

Czytaj więcej...

Berlin-Brema-Poczdam_8510 członków naszego Stowarzyszenia wzięło w dniach 10-13 lutego udział w wyjeździe zorganizowanym przez Nadnotecką Grupę Rybacka, którego głównym celem były Międzynarodowe Targi Rybne odbywające się w Bremie.

Wyjazd do Niemiec połączony był ze zwiedzaniem Berlina, Bremy i Poczdamu. Wyprawa odbyła się w ramach umowy o współpracy, a oprócz członków „7 Ryb” i Nadnoteckiej Grupy Rybackiej wzięli w nim udział także przedstawiciele LGR „Pojezierze Dobiegniewskie”.

Czytaj więcej...

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Gmina Wągrowiec
Gmina Skoki
Gmina Oborniki
Gmina Rogoźno
Gmina Margonin
Gmina Szamocin
Gmina Wyrzysk
Gmina Gołańcz
Gmina Kiszkowo

Biuro Stowarzyszenia

Stowarzyszenie 
Lokalna Grupa Rybacka 7 RYB

ul. Kolejowa 24

62-100 Wągrowiec
Godziny pracy Biura 
od pon. do pt. 7.30-15.30
tel. 67 254 74 41
tel. kom. 506 256 186

m@il: stowarzyszenie7ryb(at)wp.pl

Nr konta bankowego Stowarzyszenia:
26 1240 3725 1111 0010 3175 2151
PEKAO SA I Oddział w Wągrowcu,
ul. Kościuszki 16
62-100 Wągrowiec