W dniach 10-11 kwietnia 2015 r. na zaproszenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Stowarzyszenie LGR „7 Ryb” będzie aktywnie promować obszar działania LGR-u na VII Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach.

Zapraszamy na kolejne, VII Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2015, które odbędą się w dniach od 10 do 12 kwietnia 2015 na terenie Targów Kielce. Targi AGROTRAVEL to najważniejsza wyspecjalizowana impreza wystawiennicza w Polsce, która integruje branżę turystyczną z obszarów wiejskich Polski dscn9795 i Europy. Ich charakterystyczną cechą jest możliwość upowszechnienia, w jednym miejscu i czasie, wielokulturowej oferty europejskiej turystyki wiejskiej i agroturystyki. To wyjątkowe miejsce pełne barw i zapachów, przywodzące na myśl wakacyjny wypoczynek pod gruszą i wspomnienia z dzieciństwa. Co więcej to centrum spotkań potencjalnych nowych przedsiębiorców oraz partnerów do współpracy w zakresie budowania oraz rozwoju markowych i sieciowych produktów turystyki wiejskiej. Jest to swego rodzaju festiwal dziedzictwa kulturowo-krajobrazowego europejskich wsi. AGROTRAVEL to Targi, które kreują markę turystyki wiejskiej i agroturystyki zachęcając do odwiedzenia małych ojczyzn. Są doskonałą okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej na wsi oraz wymiany doświadczeń wśród licznych podmiotów działających w sektorze turystyki na obszarach wiejskich.

Czytaj więcej...

Na zaproszenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” w dniach 11-13 kwietnia 2014 r. uczestniczyła w VI Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2014 w Kielcach.

Targi AGROTRAVEL to najważniejsza wyspecjalizowana impreza wystawiennicza w Polsce integrująca branżę turystyczną z obszarów wiejskich Europy. Przez trzy dni (11-13 kwietnia) w Kielcach można było zapoznać się z ofertami skierowanymi do wszystkich miłośników wypoczynku na łonie natury. Oprócz oferty atrakcyjnego wypoczynku na wsi – był również jarmark rękodzielnictwa i wyrobów artystycznych, degustacje, potrawy regionalne oraz konkursy dla wystawców i zwiedzających.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

w dniu 22 lutego 2014 r. pracownik Biura wraz z Członkiem Zarządu Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Rybackiej „7 Ryb” wzięli udział wspólnie z Lokalną Grupą Rybacką Obra – Warta, Krośnieńsko -Gubińską Grupą Rybacką oraz nowo powstałą Lokalną Grupą Rybacką Wodna Kraina w Targach Wędkarskich RYBOMANIA 2014, które odbywały się w Poznaniu. Było to bardzo istotne wydarzenie dla wszystkich miłośników wędkowania. Targi RYBOMANIA to największe Targi wędkarskie w Polsce i jednocześnie jedno z najważniejszych wydarzeń w Europie. Targom towarzyszyło bardzo wiele debat związanych z tematyką wędkarstwa. Największą atrakcją tegorocznych targów było Gigantyczne Akwarium. W olbrzymim szklanym zbiorniku o pojemności blisko 23.000,00 litrów pływało wiele interesujących gatunków ryb, m.in.: pięć gatunków pstrągów, palie arktyczne, szczupaki, ogromne karpie, jesiotry, czy łososie. Pokazy i prezentacje przynęt wędkarskich w ruchu, prowadzone przez polskich i zagranicznych mistrzów sztuki wędkarskiej, gromadziły liczną publiczność.

Czytaj więcej...

W dniach 11-13 kwietnia 2014r. na zaproszenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Stowarzyszenie LGR „7 Ryb” będzie aktywnie promować obszar działania LGR-u na VI Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach.agrotravel 2013

Zapraszamy na kolejne, VI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL, które odbędą się w dniach od 11 do 13 kwietnia 2014 na terenie Targów Kielce. Targi AGROTRAVEL to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników wypoczynku na łonie natury i wyjątkowa okazja zaprezentowania swojej oferty dla firm z branży turystycznej. Jest to jedyna w swoim rodzaju impreza wystawiennicza ukierunkowana na produkty turystyki wiejskiej oraz idealne miejsce spotkań potencjalnych nowych przedsiębiorców i partnerów do współpracy w zakresie budowania oraz rozwoju markowych i sieciowych produktów turystyki wiejskiej.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

         W dniu 07.09.2013 na zaproszenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” wzięła udział w pikniku, pn. „PO RYBY POLACY”, który miał miejsce w Kołobrzegu na plaży przy molo. Dla uczestników pikniku przewidziano wiele atrakcji m.in., degustacja potraw z ryb, wystawa polskich ryb słodkowodnych, zabawy dla najmłodszych oraz koncert gwiazdy

Czytaj więcej...

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Gmina Wągrowiec
Gmina Skoki
Gmina Oborniki
Gmina Rogoźno
Gmina Margonin
Gmina Szamocin
Gmina Wyrzysk
Gmina Gołańcz
Gmina Kiszkowo

Biuro Stowarzyszenia

Stowarzyszenie 
Lokalna Grupa Rybacka 7 RYB

ul. Kolejowa 24

62-100 Wągrowiec
Godziny pracy Biura 
od pon. do pt. 7.30-15.30
tel. 67 254 74 41
tel. kom. 506 256 186

m@il: stowarzyszenie7ryb(at)wp.pl

Nr konta bankowego Stowarzyszenia:
26 1240 3725 1111 0010 3175 2151
PEKAO SA I Oddział w Wągrowcu,
ul. Kościuszki 16
62-100 Wągrowiec