W dniu 14 maja 2016 r. Pani Danuta Pisarska – Dyrektor Biura Lokalnej Grupy Rybackiej „7 Ryb” wzięła udział w „Biesiadzie rybnej”, która została zorganizowana na rozpoczęcie sezonu wodniackiego przez Obornickie Stowarzyszenie Wodniackie Aplaga wspólnie z Obornickim Ośrodkiem Kultury i Urzędem Miejskim w Obornikach.

Podczas biesiady rybnej nie brakowało atrakcji. Przygotowano występy artystyczne, degustacje potraw rybnych i konkursy.

Czytaj więcej...

W dniu 3 maja 2016 r. pracownik Biura LGR „7 Ryb” Pani Natalia Elmann uczestniczyła w obchodach z okazji Święta Konstytucji 3 Maja połączonych z pokazami lotniczymi w Margoninie, w którym udział wzięło ponad 6 tys. osób.  Uroczystości rozpoczęły się od wystąpienia burmistrza Miasta i Gminy Margonin Pana Janusza Piechockiego, po których odbyły się liczne występy artystyczne m.in. uczniów szkół, chóru Cantata, uczniów i instruktorów z Ośrodka Kultury w Margoninie. Jednak największą atrakcją uroczystości był pokaz lidera Grupy Żelazny, który dał niesamowity pokaz umiejętności lotniczych.  Uroczystości towarzyszyło wiele innych atrakcji jak np. pokaz śmigłowca RK 44 Robinson, loty widokowe nad Margoninem, festiwal kuchni regionalnej, konkursy z wiedzy o Konstytucji i Państwie.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

W dniu 10 kwietnia 2016 przedstawiciele Stowarzyszenia LGR „7 Ryb” uczestniczyli w imprezie edukacyjnej pn. „NA OCZKO, PUPY I LESZCZOKA, CZYLI O TRADYCYJNYM RYBOŁÓWSTWIE” zorganizowanej przez Muzeum Młynarstwa w Jaraczu. Podczas ww. wydarzenia otwarto wystawę stałą pt. „TRADYCYJNE RYBOŁÓWSTWO ŚRÓDLĄDOWE”, w której swój finansowy wkład miało Stowarzyszenie LGR „7 Ryb” w postaci dofinansowania budowy wiaty w wysokości blisko 39 tys. zł.
DSCN0144

Czytaj więcej...

Lokalna Grupa Rybacka 7 Ryb -

Odpowiedzialni fachowcy wspierają obszar zależny od rybactwa.

Stu czterdziestu pięciu członków, prężna działalność na terenie siedmiu gmin, rozwój lokalnych społeczności i 88 umów podpisanych między Urzędem Marszałkowskim a beneficjentami, opiewających na kwotę 17.539.392,16 zł – oto krótka wizytówka Lokalnej Grupy Rybackiej „7 Ryb”, organizacji zdecydowanie wspierającej rybactwo, społeczności lokalne i promującej ochronę środowiska. W środę 10 czerwca podsumowano działania LGR „7 Ryb” w obecności licznie zaproszonych gości, samorządowców, dziennikarzy, przedstawicieli biznesu i mieszkańców.

Czytaj więcej...

W dniach 10-11 kwietnia 2015 r. przedstawiciele LGR „7 Ryb” na zaproszenie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, uczestniczyli w VII Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL w Kielcach.

Targi AGROTRAVEL to najważniejsza w Polsce impreza wystawiennicza integrująca branżę turystyczną z obszarów wiejskich Polski i Europy ukierunkowana na produkty turystyki wiejskiej, a także idealne miejsce spotkań potencjalnych, nowych partnerów biznesowych. Organizowana wystawa to często początek współpracy w zakresie budowania oraz rozwoju markowych i sieciowych produktów turystyki wiejskiej.

W tym roku krajem partnerskim był region Velika Gorica Republiki Chorwacji, a regionem partnerskim Makroregion Polski Wschodniej.

Czytaj więcej...

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Gmina Wągrowiec
Gmina Skoki
Gmina Oborniki
Gmina Rogoźno
Gmina Margonin
Gmina Szamocin
Gmina Wyrzysk
Gmina Gołańcz
Gmina Kiszkowo

Biuro Stowarzyszenia

Stowarzyszenie 
Lokalna Grupa Rybacka 7 RYB

ul. Kolejowa 24

62-100 Wągrowiec
Godziny pracy Biura 
od pon. do pt. 7.30-15.30
tel. 67 254 74 41
tel. kom. 506 256 186

m@il: stowarzyszenie7ryb(at)wp.pl

Nr konta bankowego Stowarzyszenia:
26 1240 3725 1111 0010 3175 2151
PEKAO SA I Oddział w Wągrowcu,
ul. Kościuszki 16
62-100 Wągrowiec