logo                                                   logo2

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” w odpowiedzi na złożony wniosek uzyskało dofinansowanie ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na realizację dwóch ścieżek dydaktycznych w ramach przedsięwzięcia pn.:„Edukacja ekologiczna na obszarze działania Stowarzyszenia LGR 7 Ryb poprzez tworzenie dwóch ścieżek dydaktycznych na terenie Gminy Wągrowiec i Gminy Wyrzysk”.

W ramach zadania wykonana zostanie ścieżka dydaktyczna „Wodny Świat” planowana do realizacji na terenie Gminy Wyrzysk oraz ścieżka dydaktyczna „Segreguję bo wiem planowana do realizacji na terenie Gminy Wągrowiec przy MSOK-u.

Całkowita wartość zadania wyniesie 76.386,50 zł, w tym dofinansowanie ze środków WFOŚiGW w Poznaniu do kwoty 40.000,00 zł.

Czytaj więcej...

    Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” informuje, że w odpowiedzi na zaproszenie do złożenia oferty na realizację dwóch ścieżek dydaktycznych w ramach przedsięwzięcia pn.:„Edukacja ekologiczna na obszarze działania Stowarzyszenia LGR 7 Ryb poprzez tworzenie dwóch ścieżek dydaktycznych na terenie Gminy Wągrowiec i Gminy Wyrzysk”, współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu wybrana została oferta. Szczegóły dotyczące wyboru oferty znajdują się w poniższym załączniku. 

- Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Czytaj więcej...

Na podstawie zapisów pkt II.3 i II.4 zaproszenia do złożenia oferty na realizację dwóch ścieżek dydaktycznych w ramach przedsięwzięcia pn.: „Edukacja ekologiczna na obszarze działania Stowarzyszenia LGR 7 Ryb poprzez tworzenie dwóch ścieżek dydaktycznych na terenie Gminy Wągrowiec i Gminy Wyrzysk”, współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu”,  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” dokonuje zmian w powyższym zaproszeniu. Szczegóły w załącznikach:

  1. Zmiana zaproszenia do złożenia oferty.
  2. Tekst jednolity zaproszenia do złożenia oferty.
  3. Pytania i odpowiedzi.

Czytaj więcej...

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” zaprasza do złożenia ofert na realizację dwóch ścieżek dydaktycznych w ramach przedsięwzięcia pn.: „Edukacja ekologiczna na obszarze działania Stowarzyszenia LGR 7 Ryb poprzez tworzenie dwóch ścieżek dydaktycznych na terenie Gminy Wągrowiec i Gminy Wyrzysk”, współfinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Ofertę należy złożyć do dnia 11.08.2016, do godz. 9.00,w siedzibie Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Rybackiej „7 Ryb”, ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec.  Szczegóły w załączniku – zaproszenie do złożenia oferty.
Dokumenty w wersji elektronicznej:
- formularz ofertowy wykonawcy,
- formularz cenowy,
- wykaz  wykonanych ścieżek.

Czytaj więcej...

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Gmina Wągrowiec
Gmina Skoki
Gmina Oborniki
Gmina Rogoźno
Gmina Margonin
Gmina Szamocin
Gmina Wyrzysk
Gmina Gołańcz
Gmina Kiszkowo

Biuro Stowarzyszenia

Stowarzyszenie 
Lokalna Grupa Rybacka 7 RYB

ul. Kolejowa 24

62-100 Wągrowiec
Godziny pracy Biura 
od pon. do pt. 7.30-15.30
tel. 67 254 74 41
tel. kom. 506 256 186

m@il: stowarzyszenie7ryb(at)wp.pl

Nr konta bankowego Stowarzyszenia:
26 1240 3725 1111 0010 3175 2151
PEKAO SA I Oddział w Wągrowcu,
ul. Kościuszki 16
62-100 Wągrowiec