Szanowni Państwo,

na stronie internetowej Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej zamieszczony został wzór wniosku o dofinansowanie na operacje w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, zawartego w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 w zakresie działania realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność wraz z załącznikami oraz z instrukcją.

https://www.mgm.gov.pl/rybolowstwo/447-piorytet-4

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że w dniu 9 września 2016 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 6 września 2016 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania, wypłaty i zwrotu pomocy finansowej na realizację operacji w ramach działań wsparcie przygotowawcze i realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność, w tym koszty bieżące i aktywizacja, objętych Priorytetem 4. Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej, zawartym w Programie Operacyjnym „Rybactwo i Morze”

Poniżej link do treści rozporządzenia.

http://www.dziennikustaw.gov.pl/du/2016/1435/1

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb” informuje, że pierwsze nabory wniosków o dofinansowanie, planowane są na I półrocze 2017 r. i obejmować będą przedsięwzięcia:

  • 1.1.3 Rozwój kompetencji pracowników sektora rybackiego.
  • 1.2.2 Wsparcie aktywności gospodarczej generującej miejsca pracy
  • 2.1.2 Organizacja aktywnych form spędzania wolnego czasu oraz integracja społeczności lokalnych
  • 2.2.2  Promowanie dziedzictwa kulturowego i walorów środowiskowych

Harmonogram planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dostępny jest na stronie www.7ryb.pl w zakładce dokumenty. 

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem wdrażania przez Stowarzyszenie LGR „7 Ryb” Lokalnej Strategii Rozwoju, w załączeniu przedstawiamy Harmonogram planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Rybacka „7 Ryb”.

Harmonogram planowanych naborów wniosków.

loga

Czytaj więcej...

17 maja 2016 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Rybackiej (LGR) „7 Ryb” pani Dorota Knopczyńska – Prezes Zarządu i pani Beata Ryga – Skarbnik Zarządu podpisały umowę o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność z Panem Krzysztofem Grabowskim - Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego.

Na mocy podpisanej umowy Stowarzyszenie LGR „7 Ryb” będzie realizowało Lokalną Strategię Rozwoju (LSR) w okresie od 2016 do 2023, finansowaną w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” 2014-2020, ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego. Umowa, na którą składa się realizacja operacji w ramach LSR, wdrażanie projektów współpracy oraz wsparcie funkcjonowania

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo,

W dniu 17 maja 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, Zarząd Stowarzyszenia LGR „7 Ryb” podpisał z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego umowę o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR). W ramach podpisanej umowy na realizację LSR, została nam przyznana kwota w wysokości 3.000.000,00 EUR. 

Czytaj więcej...

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Gmina Wągrowiec
Gmina Skoki
Gmina Oborniki
Gmina Rogoźno
Gmina Margonin
Gmina Szamocin
Gmina Wyrzysk
Gmina Gołańcz
Gmina Kiszkowo

Biuro Stowarzyszenia

Stowarzyszenie 
Lokalna Grupa Rybacka 7 RYB

ul. Kolejowa 24

62-100 Wągrowiec
Godziny pracy Biura 
od pon. do pt. 7.30-15.30
tel. 67 254 74 41
tel. kom. 506 256 186

m@il: stowarzyszenie7ryb(at)wp.pl

Nr konta bankowego Stowarzyszenia:
26 1240 3725 1111 0010 3175 2151
PEKAO SA I Oddział w Wągrowcu,
ul. Kościuszki 16
62-100 Wągrowiec